Private House Hotel Chiang Mai

Chiang Mai
Private House Gasthuis

Private House Hotel Chiang Mai

259 Thanon Mahidol 257 Changklan,Muang Chiangmai, Chiang Mai, Thailand Kaart weergeven
Private House Pension appartement is gesitueerd in de wijk Wat Ket en biedt accommodatie met uitzichten over de berg. Gasten worden gehuisvest in 1 slaapkamers.
De woning is 1.7 km van Thapae Stadium, terwijl Museum of Insects and Natural Wonders op 2.1 km van de woning is gevestigd. Het centrum van Chiang Mai is op slechts 3 km. Diverse eetgelegenheden, waaronder Art Cafe en Takawa Halal Cuisine zijn binnen 250 meter bereikbaar.Het appartement bevindt zich zeer dicht bij Saint Vladimir Orthodox Church.
Alle kamers, die van klimaatbeheer, een persoonlijk kluisje en een privé balkon zijn voorzien, zijn uitgerust met gedeelde badkamers. Dit appartement is geschikt voor maximaal 8 gasten. Badkamers hebben een haardroger, badlakens en handdoeken.
Dit appartement is in de buurt van Chiang Mai treinstation gelegen.Een infinity pool staat ook ter plaatse tot uw beschikking.
+ Meer - Minder
Populairste faciliteiten
  • Gratis Wi-Fi
  • + Meer

Kaart

Toeristische attracties in

Chiang Mai
Luchthavens
  • Luchthaven Chiang Mai - 2,5 km
Treinstations
  • Treinstation Chiang Mai - 3,1 km

Kamers en beschikbaarheid

Even wachten, we zijn beschikbare kamers voor u aan het controleren.
Faciliteiten

Algemeen

  • Gratis WiFi in openbare ruimtes

Eten

  • Elektrische waterkoker

Kamervoorzieningen

  • Flat-screen TV
Populairste faciliteiten
  • Gratis Wi-Fi

Voorwaarden

Inchecken: van 14:00 tot 23:59
Uitchecken: tot 12:00
Voer uw datums in
Voer uw datums in
Za 4 Jul
Zo 5 Jul
Gasten
Hotels in Chiang Mai aan het zoeken